اخبار ویژه

برگزاری همایش توجیهی یک روزه و تجلیل از فرماندهان حوزه های کارگری استان هرمزگان

کد خبر : 19664
پنجشنبه 25 اسفند 1401 - 07:53
دوره آموزشی فرماندهان

همایش آموزشی و توجیهی یک روزه فرماندهان نواحی سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان هرمزگان با حضور سردار سالاری فرماندهی سپاه امام سجاد(ع)در سالن جلسات بسیج کارگران و کارخانجات برگزار شد و در آخر دوره از فرماندهان نواحی و سه فرمانده برتر استان تقدیر به عمل آمد . 

به گزارش روابط‌عمومی و امور رسانه سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان هرمزگان؛ این همایش با حضور سردار سالاری فرماندهی محترم سپاه امام سجاد هرمزگان و سرهنگ امیر ارسلان شهبازی ریاست سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان هرمزگان در سالن جلسات این سازمان برگزار شد.

 

سردار سالاری در حاشیه این جلسه عنوان کرد:

برگزاری و فضا سازی نماز و مراسمات ملی مذهبی جامعه کار و تولید و کارخانجات استان را جدی بگیرید. 

 

هیچ عبادتی بهتر و بالاتر از خدمت به مردم نیست. امام علی (ع) می فرماید:همه‌ی کارهای خوب حتی جهاد در راه خدا که بالاتر از جهاد نیست در مقابل امر به معروف و نهی از منکر مانند یک قطره در برابر دریا است. ما نسبت به موضوع امر به معروف نقش خودمان را درست انجام نداده ایم.

 

 

لذا لازم است که فرماندهان نواحی بسیج کارگران و کارخانجات استان نسبت به برگزاری یادواره های ساده و بدون تشریفات و پیگیری مطالبات مردم رونق تولید و رفع مشکلات جامعه کار و تلاش به ویژه کارگران نیازمند در حاشیه شهر ها و نواحی کمتر توسعه یافته تمرکز ویژه داشته باشند. 

 

سردار سالاری افزود:

اولین فرصت ما خدمت به محرومین است؛ دومین کار توسعه ی ارزش های شهدا در پایگاه ها است مانند برگزاری یک یادواره ی ساده و فضاسازی های فرهنگی و اثرگذار و مهم تر از همه در موضوع امر به معروف و نهی از منکر است که سعی کنید قوی وارد میدان شوید و پایان مراقب باشید از نام بسیج سوء استفاده نشود.

 

سرهنگ شهبازی اظهار داشت:

فرمانده هان حوزه‌ کارگری نواحی مختلف استان هرمزگان باید تا خرداد ماه ۱۴۰۲ اقدام به افتتاح پایگاه های جدید کارگری در سطح کارخانجات و ادارات و مجموعه های کارگری نمایند، و از همه فرماندهان خواست در راستای رسالت ذاتی سازمان در بحث رفع موانع و مشکلات جامعه کار و تولید بخصوص پیگیری مطالبات کارگران و خانواده های آنها تمام تلاش خود را انجام دهند. و یکی از برنامه های مهم سال در راستای منویات مقام معظم رهبری (مدظله) اجرای درست و موفق اولین دوره جشنواره ملی طرح اعطای نشان اقتصادمقاومتی در سطح استان هرمزگان میباشد و جا دارد همه نواحی در این زمینه تلاش مضاعف کنند. 

 

 لازم به ذکر است در این همایش ارتباط مستقیم صوتی با سردار الا بداشتی ریاست سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور و معاونت فضای مجازی کشور نیز در خصوص اهمیت فضای مجازی و ماموریت های ابلاغی توضیحاتی را ایراد فرمودند.  

 

 

در پایان از فرماندهان نواحی و سه فرمانده برتر استان تقدیر به عمل آمد .

ارسال توسط : مدیریت رسانه و…
بازدید
دیدگاه