اخبار ویژه

هم‌افزایی دستگاه قضایی و سپاه به‌منظور صیانت از امنیت مردم و حقوق عامه

کد خبر : 19630
جمعه 19 اسفند 1401 - 18:17
سپاه

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان بر هم‌افزایی دستگاه قضایی و سپاه پاسداران به‌منظور صیانت از امنیت مردم و حقوق عامه تأکید کرد. 

به گزارش روابط عمومی و امور ارتباطات و رسانه سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام سجاد علیه السلام رئیس کل دادگستری هرمزگان و جمعی از مسئولان قضایی استان با حضور در مقر فرماندهی سپاه امام سجاد (ع) استان با سردار اباذر سالاری دیدار و گفتگو نمودند.

 

مجتبی قهرمانی رئیس کل دادگستری هرمزگان در این دیدار با تجلیل از مجاهدت های سپاه پاسداران در عرصه‌های مختلف، تصریح کرد: خوشبختانه امروز شاهد هستیم که سپاه و بسیج در همه مسائل کشور پرچم‌دار عزت و سربلندی هستند، چنانچه در زمان بحران‌های ناشی از سیل، زلزله و حوادث اخیر، سپاه و بسیج در کنار مردم حضور داشتند و مشکل گشایی می کردند.

 

وی تصریح کرد: برای مردم ثابت شده است که مجموعه سپاه پاسداران علاوه بر عمل به وظیفه ذاتی در مسائل جانبی نیز با لبیک به فرامین مقام معظم رهبری «مد ظله العالی» حضوری راهبردی و اثربخش دارد.

 

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان همچنین با اشاره به فعالیت‌های مشترک دستگاه قضایی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جهت صیانت از امنیت مردم و حقوق عامه، خاطرنشان کرد: دادگستری کل استان هرمزگان آمادگی لازم را برای هر نوع همکاری و هم افزایی با سپاه پاسداران دارد.

 

در ادامه این دیدار سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) استان هرمزگان نیز با تبریک اعیاد شعبانیه ضمن تشکر از حضور رئیس کل دادگستری و مسئولان قضایی استان در مقر فرماندهی سپاه امام سجاد «علیه السلام» این موضوع را موجب خرسندی و افزایش روحیه پاسداران انقلاب عنوان کرد.

 

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران یکی از معجزات و دستاوردهای انقلاب اسلامی است که با تدبیر حضرت امام خمینی (ره) ایجاد شده است، اظهار داشت: حضور سپاه و بسیج در صحنه حوادث گوناگون و در کنار مردم به خوبی بیانگر نگاه ژرف و دوراندیشی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در ایجاد این شجره طیبه است.

 

سردار سالاری با اشاره به اینکه حضور بسیجیان در بحران ها و حوادث مختلف برای ما روحیه بخش و درس آموز بوده است، یادآور شد: مجموعه سپاه پاسداران و نیروی مقاومت بسیج با همه ظرفیت‌ها آماده تشریک مساعی و همکاری با دستگاه قضایی است تا از این طریق موجبات آرامش مردم را فراهم آورد.

 

 در جریان این دیدار، رئیس کل دادگستری استان هرمزگان با اهدای لوح سپاس از تلاش ها و همکاری های سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) تقدیر و تشکر کرد.

 

پایان پیام/

ارسال توسط : خبرنگار هرمزگان
بازدید
دیدگاه