اخبار ویژه

پیام تبریک ریاست سازمان به مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲ و عید باستانی نوروز

کد خبر : 19672
سه شنبه 1 فروردین 1402 - 10:27
سرهنگ پاسدار امیر ارسلان شهبازی

سرهنگ پاسدار امیرارسلان شهبازی ریاست سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان هرمزگان با صدور پیامی، آغاز سال جدید و عید باستانی نوروز را تبریک گفت.

به گزارش روابط‌عمومی و امور رسانه سازمان بسیج کارگران و کارخانجات استان هرمزگان متن این پیام به شرح زیر است؛

 

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار

یا مدبر الیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال

حول حالنا الی احسن الحال

 

بهار تجلی یکی از باشکوه ترین جلوه های طبیعت در جهان هستی است، فصلی نو که طبیعت ردای شکوفه بر تن می کند و انسان ها را به مهرورزی و گره گشایی می‌خواند.

 

نوروز نقطه اتصال بین میراث فرهنگ و تمدن ایران با دین مبین اسلام است که واژه هایی چون پاکیزه‌گی، تفکر، نوآوری، نظافت و تعاملات اجتماعی را معنا می دهد.

 

امید است بتوانیم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به سال مهار تورم و رشد تولید نام‌گذاری شده است در عمل به منویات رهبرمعظم انقلاب  امام خامنه ایی (مدظله) موفق و موید باشیم انشاءالله.

 

اینجانب ضمن تجدید ارادت به ساحت همه مردم عزیز استان هرمزگان و خصوصا جامعه کاروتلاش استان، یاد و نام و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس، امام شهداء و همه رزمندگان، ایثارگران و جانبازان این مرز و بوم را گرامی داشته و به پیشگاه همه آنان درود می فرستم و این عید فرخنده را محضر همه شما مردمان خوب استان تبریک عرض می‌نمایم و امیدوارم سال نو سالی سرشار از موفقیت و سربلندی برای مردم عزیز بوده و احسن حال برای همگان به نیکی تقدیر شود.

 

 

 

 

ارسال توسط : خبرنگار هرمزگان
بازدید
دیدگاه