اخبار ویژه

پیام تبریک ریاست سازمان به مناسبت روز دانشجو

کد خبر : 19119
چهارشنبه 16 آذر 1401 - 08:25
دانشجو

سرهنگ پاسدار امیر ارسلان شهبازی مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام سجاد علیه السلام استان هرمزگان در پیامی سالگرد حماسه 16 آذر را به جامعه علمی و دانشگاهی استان به خصوص دانشجویان و نخبگان دانشگاهی تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی امور ارتباطات و رسانه سازمان بسیج کارگران و کارخانجات سپاه امام سجاد علیه السلام متن پیام تبریک  به شرح ذیل میباشد:

 

 بدون شکّ، نعمت بزرگ استقلال و آزادی و امنیت پایدار امروز کشورمان مرهون مجاهدت و فداکاری جوانان و دانشمندان بزرگواری است که با خون خود نهال پر خیر و برکت انقلاب اسلامی را آبیاری کردند.

 

 آن نهال که امروزه به درختی تنومند و استوار تبدیل شده، حال به دست شما عزیزان سپرده شده است و این مسئولیتی بس سنگین و بزرگ است که همه ملّت و بخصوص شما دانشجویان مسلمان که به حق سردمداران پیشرفت و ترقّی این کشور هستید، در قبال آن وظیفه دارید.

 

 16 آذر که نشان از پایمردی و ایستادگی دانشجوی مسلمان در برابر نظام سلطه دارد یاد آور رشادت دانشجویانی است که سینه خود را در برابر تیرهای استعماری دشمن سپر کردند و در گذر زمان فریاد ضد استکباری ملت ایران را به گوش جهانیان رسانده اند.

 

 

دانشجوی آگاه با الهام از سیره سیاسی الهی امام امت ، نصایح رهبر فرزانه انقلاب و حرکت در خط سرخ شهادت ،توانسته است دور از هیاهوی تبلیغاتی دشمنان، استقلال طلبی، آزادی خواهی و استکبار ستیزی خود را حفظ کند.

 

اینجانب 16 آذر ماه را به عنوان نماد آزادگی و استکبار ستیزی دانشجوی مسلمان گرامی داشته و توفیقات روزافزون شما عزیزان را در همه امور فردی و اجتماعی به ویژه در عرصه فعالیت‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی از خداوند متعال مسالت می‌نمایم.

انتهای خبر/تصویردانشجوی شهید محسن وزوایی.

ارسال توسط : خبرنگار هرمزگان
بازدید
دیدگاه